Podpora

ODM / OEM SERVIS

Naše společnost vás vyzývá, abyste navrhli a vyrobili svůj produkt na základě našich modelů nebo vašich exkluzivních návrhů. Naše oddělení výzkumu a vývoje a technické podpory vám mohou pomoci navrhnout a vyrobit zcela nový produkt nebo vylepšit již vytvořené produkty. S těmito modely jsme již úspěšně vyvinuli a prodali více než 100 milionů produktů.

Pokud máte plány na více než 20 000 jednotek ročně a potřebujete zkušeného partnera v oblasti originální designové výroby (ODM) - kontaktujte nás a my vám pomůžeme dosáhnout vašich cílů!

Proč s námi spolupracovat?

Nabízíme kompletní platformu pro výrobce, aby integrovali ChangYin Elektronická konektivita a inteligence do bezdrátových audio produktů, jako jsou bezdrátová RF sluchátka, Bluetooth sluchátka, 2,4Ghz sluchátka, infračervená sluchátka, bezdrátové vysílače, což vám umožní rychle dodat vzrušující nové produkty na trh během několika měsíců.

Projekční tým

Projekční tým

Nabízíme kompletní řešení, pokud jde o designový vzhled. Držíme krok s nejnovějšími bezdrátovými a inteligentními technologiemi, které zajišťují, že můžeme nabídnout jak design produktu, tak funkci a aplikaci. Náš designérský tým vám rád pomůže a zrealizuje váš koncept.

Výrobní

Výrobní

Náš tým zkušených místních inženýrů má dlouholeté zkušenosti s výrobou. Naši zaměstnanci udělají veškerou práci, od poradenství ohledně řešení produktu až po výpočet výrobních nákladů, zajistíme, aby váš výrobek dosáhl vysokého stupně dokonalosti.

Rozvoj

Rozvoj

Naši inženýři mají více než 20 let v odvětví bezdrátového zvuku. Členové našeho vývojového týmu mají vynikající znalosti o vytváření projektů na bezdrátovém zvuku. Řekněte nám, co potřebujete, a zjistěte více o tom, jak do svých produktů integrovat další funkce.

Kontrola kvality

Kontrola kvality

Mnoho společností se obává, zda jsou továrny a koncoví zákazníci na stejné vlně, pokud jde o specifikace produktů a celkové standardy kvality. Poskytujeme komplexní inspekční program, který zahrnuje laboratorní testování, in-line kontrolu kvality a výstupní kontroly výrobků, které řeší vaše obavy.

Případová studie

Kostní vedení-Cuffia

SC-1

TV-sluchátka.

Kvalifikace

S využitím našeho týmu inženýrů nebo samostatných služeb pro váš konstrukční tým naši zkušení inženýři a specialisté, vývojáři aplikací a produktoví odborníci posoudí produkty na úrovni kompletního nebo individuálního systému komponent. Úspěšně také prošli značkou CE, CB, UL, FCC, RoHS, REACH, Bluetooth EPL s výrobky našich zákazníků. Na konci procesu kontroly a opravy jsme k dispozici, abychom šli do laboratoří s vaším týmem, abychom usnadnili.

Nalézt